logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

Коломойський поскаржився генпрокурору на «кричуще порушення норм законодавства»

23-11-2023 16:50760

Коломойський поскаржився генпрокурору на «кричуще порушення норм законодавства»
Фото: censor.net

Ігор Коломойський із СІЗО написав листа до Генерального прокурора Андрія Костіна з проханням особисто втрутитись в ситуацію.

Він поскаржився на упередженість представників його офісу та затягування розслідування, пише видання Цензор.нет, яке публікує копію листа.

«Звернутися до Вас з відкритим зверненням мене змушують обставини та атмосфера кричущого порушення норм законодавства, конституційних та процесуальних прав, яка утворилась навколо розслідування Бюро економічної безпеки України кримінального провадження стосовно мене. Я не бачу сенсу наводити обставини, викладені слідчими у повідомленнях про підозру, адже Вам, як особі, що очолює Головну наглядову установу країни, вони детально відомі. Але єдине, що я намагаюсь вже майже три місяці з тюремної камери збагнути, чому Ви — особа, у розпорядженні якої наявні усі докази відсутності події злочину, мовчки споглядаєте, як невинна особа втрачає здоров'я за ґратами», — пише бізнесмен.

За словами Коломойського, він не прагне співчуття, а очікує на справедливість, дотримання прав людини.

Як повідомляли, 2 вересня  фактичному власнику великої фінансово-промислової групи Ігору Коломойському повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу.

Шевченківський районний суд Києва обрав Коломойському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб з альтернативою застави в 509 мільйонів гривень. Він відмовився сплачувати заставу. Уже не одну апеляцію адвокатів суд відхилив.

7 вересня Коломойському та п’ятьом членам організованої ним групи повідомили про ще одну підозру: заволодіння 9,2 млрд грн «Приватбанку».

Ще одну підозру оголосили 15 вересня.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news