logo
03/03
2 ...

У Львові стартувала міжнародна конференція, на якій говорять про адміністративне судочинство в умовах воєнного стану

24-11-2023 14:26475

У Львові стартувала міжнародна конференція, на якій говорять про адміністративне судочинство в умовах воєнного стану
Фото: ЛОВА

Сьогодні, 24 листопада, у Львові, відбувається Міжнародна конференція «Особливості здійснення адміністративного судочинства в умовах воєнного стану: проблемні питання».

Привітав учасників начальник Львівської ОВА Максим Козицький, повідомляє пресслужба ЛОВА.

«Дякую організаторам, що підняли цю вкрай важливу тему, адже від результату роботи представників судової влади залежить ефективний доступ до правосуддя. Бажаю всім учасникам конференції успіхів, плідної та конструктивної роботи», - зазначив очільник області. 

В межах заходу присутні заслухають доповіді на такі теми: «Деякі аспекти юрисдикційної предметності в умовах воєнного стану», «Судовий активізм (судова правотворчість) та судова стриманість як елемент адміністративної юстиції», «Оподаткування та публічна фінансова політика в умовах воєнного стану» «Набуття чинності Законом України «Про адміністративну процедуру»: готовність публічної влади».

Також іноземні гості, а це представники з Польщі, Австрії та Нідерландів говоритимуть про: дисциплінарну відповідальність суддів адміністративних судів у Польщі, електронне судочинство та використання цифрових технологій у судочинстві, принципи прозорості та доброчесності судової влади

Організатори заходу: Восьмий апеляційний адміністративний суд, Асоціація адміністративних судів України.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news