logo
23/02
22/02
21/02
20/02
2 ...

Росіяни перекидають на фронт ППО із Калінінграда – британська розвідка

26-11-2023 14:35670

Росіяни перекидають на фронт ППО із Калінінграда – британська розвідка
Фото: соцмережі

Британська розвідка припускає, що росія протягом листопада перекинула стратегічні систем ППО з Калінінградської області на заміну втраченим у війні з Україною. 

Як повідомляє «Європейська правда», про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії від 26 листопада.

З виняткових пересувань російської транспортної авіації протягом листопада 2023 року розвідка припускає, що Росія могла перемістити стратегічні системи протиповітряної оборони з Калінінградської області, щоб замінити втрачені у війні з Україною. 

Ці переміщення помітили після зростання втрат російських систем ППО С-400 (SA-21 за кодифікацією НАТО)  на окупованих територіях України наприкінці жовтня 2023 року. 

«Оскільки Калінінградська область є найбільш західним форпостом Росії і з трьох боків межує з країнами-членами НАТО, РФ розглядає її як один з найбільш стратегічно вразливих регіонів. Той факт що МО РФ, схоже, готове йти там на додаткові ризики, підкреслює труднощі, які створила війна для деяких найсучасніших спроможностей Росії», – відзначає розвідка. 

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news