logo
24/02
23/02
2 ...

Через наступ на Авдіївку рф зазнає найбільших втрат з початку війни – розвідка Британії

27-11-2023 16:38444

Через наступ на Авдіївку рф зазнає найбільших втрат з початку війни – розвідка Британії
Фото: ілюстративне

Протягом останніх шести тижнів втрати російських окупаційних військ - найвищі з початку повномасштабного вторгнення в Україну і є результатом наступу на Авдіївку Донецької області.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на розвідувальний огляд Міністерства оборони Британії за 27 листопада.

Британська розвідка наводить дані українського Генштабу, згідно з якими у листопаді середньодобові втрати військ рф становлять 931 особу за добу.

Перед цим російська окупаційна армія зазнавала найбільших втрат у березні 2023 року із середнім показником 776 мертвих окупантів на добу – у розпал боїв за Бахмут Донецької області.

Британська розвідка зауважує, що не може перевірити методологію, за якою український Генштаб визначає рівень втрат рф, однак зазначає, що виглядають вони достовірними.

Перед цим британська розвідка повідомляла, що росія протягом листопада перекинула стратегічні системи ППО з Калінінградської області на заміну втраченим у війні з Україною. 

Також у відомстві висловлювали припущення, що логістичні проблеми Чорноморського флоту рф у Новоросійську впливають на здатність Росії бити по Україні крилатими ракетами. 

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news