logo
29/02
28/02
26/02
25/02
24/02
23/02
2 ...

Німеччина заблокувала кордон з Польщею: усі авто ретельно перевіряють

28-11-2023 11:08718

Німеччина заблокувала кордон з Польщею: усі авто ретельно перевіряють
Фото: скріншот з відео

На кордоні Німеччини і Польщі виник затор із сотень вантажних автомобілів.

Про це пишуть ЗМІ із посиланням на соцмережі.

Через це утворився затор на 40 кілометрів, відео якого опублікував у соцмережах український перевізник Сергій Владі.

Зокрема, вантажівки застрягли на трасі Дрезден – Вроцлав.

Перевізник каже, що німецька митниця ретельно перевіряє всі польські машини, що в'їжджають в країну. Офіційно перевірку транспорту на кордоні пов'язують з боротьбою з нелегалами.

Як зазначається, ще у жовтні Німеччина запровадила прикордонний контроль з Польщею, Чехією та Швейцарією, в межах якого почалися ретельні перевірки транспорту, що їде до Німеччини.

Як повідомляли, з 6 листопада учасники акції на території Польщі перекривають рух вантажівкам на трьох напрямках – у пунктах пропуску «Краківець – Корчова», «Рава-Руська – Гребенне» та «Ягодин – Дорогуськ».

Одна з головних вимог організаторів протестів – повернення до практики видачі дозволів для українських вантажоперевізників і зменшення їхньої кількості від довоєнного рівня, коли видавали до 200 тис. дозволів на рік. Крім того, перевізники хочуть, щоб порожні польські вантажні автомобілі, які повертаються з України до Польщі, могли проїжджати кордон без еЧерги і не чекаючи 10-12 днів. Також, перевізники вимагають посилити правила перевезення за ЄКМТ (сертифікат Європейської конференції міністрів транспорту).

 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news