logo
03/03
2 ...

У Львівському медуніверситеті долучаються до активної реабілітації ветеранів

29-11-2023 13:19416

У Львівському медуніверситеті долучаються до активної реабілітації ветеранів
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ імені Данила Галицького

У Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького багато років діє секція стрільби з блочного лука, де займаються спортсмени з інвалідністю.

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Спортивною реабілітацією ветеранів шляхом залучення їх до активних тренувань в Університеті займаються ще з початку російської інтервенції та військових дій на Сході в 2014 році під керівництвом  майстра спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, заслуженого тренера України Любомира Стрільбицького.

За ініціативи Львівської обласної військової адміністрації тепер у стрілецькому тирі Університету організовано регулярні тренування для ветеранів російсько-української війни. Це є частиною програми реабілітації після лікування та протезування у Винниках в Superhumans Center. Під керівництвом майстра спорту міжнародного класу, старшого тренера збірної команди України зі стрільби з блочного лука Костянтина Школьного тут займається 10 ветеранів, серед яких переможці Ігор нескорених зі стрільби з лука в різні роки Павло Лучків, Сергій Шимчак, інші спортсмени-ветерани. 

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news