logo
03/03
02/03
01/03
2 ...

Львів завтра попрощається з воїнами Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим

29-11-2023 20:19577

Львів завтра попрощається з воїнами Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим
Фото: ЛМР

У четвер, 30 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцями Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки захисників  

Тарас Покора (22.02.1979-23.11.2023) Народився у Львові

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72 та у Класичній гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Здобув вищу освіту у Львівському торговельно-економічному університеті.

Завжди вирізнявся активною громадянською позицією: брав безпосередню участь у подіях Помаранчевої революції та Революції Гідності. У мирний час Тарас Покора був винятково прогресивною людиною та успішним підприємцем: обіймав посаду директора у Товаристві з обмеженою відповідальністю «ФАББ Україна». Обожнював подорожувати, захоплювався спелеотуризмом та рафтингом.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до Збройних Сил України. Виконував бойові завдання спершу у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, згодом боронив державу на посаді командира протитанкового взводу у лавах 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

За словами рідних, його завзяття, розум, хоробрість та боротьба за ідею викликали захоплення у багатьох, зокрема й у побратимів.

У Тараса Покори залишилися кохана дружина, троє люблячих дітей, батьки та сестра. 

Кирило Брюханов (27.03.1979-25.11.2023) Львів’янин

Навчався у Середній загальноосвітній школі №77 м. Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій».

Після завершення навчання проходив військову службу в армії. Протягом останнього періоду працював водієм-експедитором.

Обожнював активний відпочинок та проводити час із своєю родиною. За словами дружини, Кирило за життя був дуже хорошим сім’янином: уважним і люблячим чоловіком, дуже дбайливим батьком. Завжди залишався добрим і щирим, прагнув найкращого для своїх дітей.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Кирила Брюханова залишилися дружина, четверо дітей, онука, батьки, брат, теща та велика родина.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news