logo
03/03
2 ...

Благодійний фонд сім’ї Доскіч другий рік знаходить можливості допомагати ЗСУ

30-11-2023 11:19450

Благодійний фонд сім’ї Доскіч другий рік знаходить можливості допомагати ЗСУ

Практично з першого дня повномасштабного вторгнення рашистів на Україну Благодійний фонд сім’ї Доскіч  пріоритетним своїм завданням визначив сприяння ЗСУ у боротьбі з окупантом. Чим тільки не допомагав нашим військовим і при цьому попередньо вивчав їхні невідкладні потреби, а відтак виконував замовлення.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Зараз Благодійний Фонд сімʼї Доскіч, як і волонтери, долучився до реалізації проекту «Пташки перемоги». Відтак спільні зусилля увінчалися тим, що вдалося відправити на передові позиції нашим захисникам 265 дронів, а це FPV- дрони і дрони Mavic. 

Залізні пташки, зокрема, отримають бійці 24-ї бригади імені Короля Данила, 3-ї штурмової, 95-ї окремої десантно-штурмової та 103-ї окремої бригади ТРО. 

За словами депутата Львівської обласної ради Юрія Доскіча, від початку ініціативи Олександра Тіщенка та Ігоря Дулина «Пташки перемоги», то на фронт загалом доставлено понад 2 тисячі дронів. 

«Приємно, – зазначив Юрій Доскіч, – що на кожну пропозицію стосовно сприяння ЗСУ відгукується і підтримує голова ЛОВА Максим Козицький. У співпраці підприємців, волонтерів, влади, міжнародних партнерів знаходимо можливості далі створювати надійний тил нашому героїчному воїнству. Так разом наближаємося до омріяної перемоги».

Підготував Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news