logo
01/03
2 ...

Реконструкцію каналізаційних очисних споруд у Давидові практично завершили (ФОТО)

30-11-2023 14:21425

Реконструкцію каналізаційних очисних споруд у Давидові практично завершили (ФОТО)
Фото: Львівська ОВА

Результат реконструкції покращить умови проживання для 5219 жителів Давидівської громади.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Працівники департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА перевірили хід виконання робіт реконструкції каналізаційних очисних споруд в с. Давидів Давидівської територіальної громади.

Загальна кошторисна вартість проєкту становить 28,4 млн. гривень. Захід реалізовувався коштами обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та місцевого бюджету. У цьому році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено – 19,6 млн. гривень та 8,4 млн. гривень з місцевого бюджету.

Станом на сьогодні будівельні роботи практично завершено. На об’єкті встановили 44 км водотоку, споруди аеротенків-відстійників 212 м. кв, біоплато відкритого типу площею 382 м. кв. Придбали та установили технологічне обладнання. Залишилось провести благоустрій території та пусконалагоджувальні роботи.

«Результатом впровадження проєкту, розпочатого у 2020 році, будуть повністю відновлені морально та фізично застарілі каналізаційно очисні споруди продуктивністю 500 м3/добу, що у свою чергу забезпечить ефективну очистку стічних вод, припинення забруднення річки Давидівки, яка є басейном річки Дністер, покращено умови проживання для 5219 мешканців Давидівської громади» - зазначила Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news