logo
29/02
28/02
27/02
26/02
2 ...

На сольному концерті ЗАЛІСКА військові подарували йому прапор від генерала Залужного

04-12-2023 21:241908

На сольному концерті ЗАЛІСКА військові подарували йому прапор від генерала Залужного

У рідному Львові цими вихідними ЗАЛІСКО провів успішний сольний концерт «Воля і свобода». Музика, усмішки, позитив, вітання дають нам змогу трошки відволіктись і відпочити.

Про це повідомляє пресслужба артиста.

Андрій на концерті багато жартував, спілкувався з публікою з Героями війни, яких у залі було чимало. Вони мали змогу потрапити на концерт завдяки партнерам логістичній компанії «Захід-Ресурс» та волонтерам. Сам ЗАЛІСКО наголосив, що попри сніжну негоду, зал був заповнений і був справжній концерт, де він був собою, таким який він є на сцені вже більш ніж 30 років! Доповнювали концерт дуети з співаком-шоуменом JULIK (ом) та Катериною Малицькою. Справжнім сюрпризом для артиста було, коли військовий, друг генерала Залужного вийшов і подарував Заліску прапор із особистим підписом генерала та особистою подякою за сприяння і допомогу ЗСУ.

Самі військові потім написали до ЗАЛІСКА: «…Дуже дякуємо Вам за позитивні емоції та спогади, які Ви подарували нам…Такі теплі і щирі зустрічі, увага з боку артиста покращують морально-психологічний стан кожного військовослужбовця. Надіємось, ми зможемо ще організувати такі зустрічі в майбутньому…».

ЗАЛІСКО зізнається, що насправді він не надто хотів робити сольні концерти, але усвідомив, що такі зустрічі-концерти дають змогу людям зібратись, згуртувуватись, об’єднатись українською піснею, а значить і далі жити, боротись, донатити, і ніколи, ніколи не забувати, що для нас зробили і роблять наші герої-військові, постійно їм дякувати за те, що маємо змогу у такий час співати, виступати і давати концерти.

«…А на даний час я готую нові колядки і пісні, дуже цікаві дуети, відео-зйомки І чекаємо на наступних сольних», зазначив співак.

P.S.: ЗАЛІСКО — Заслужений артист України, співак і автор пісень. Його любить як молодь, так і старше покоління меломанів.

30 років на сцені, випустив 10 альбомів, два з яких вийшли в Канаді та Америці.

Загалом у ЗАЛІСКА 315 тисяч підписників у соцмережах, а його відео мають понад 42 000 000 переглядів, і це тільки на YouTube! У перші 10 місяців війни ЗАЛІСКО разом з творчою «Командою А» зібрали на благодійних концертах понад 6 млн. ₴ допомоги військовим. У 2023 році разом зі співаком JULIK вони зібрали на концертах за кордоном (Італія, Іспанія, Греція, Чехія) понад 30 тис. євро на допомогу Збройним силам.

Leopolis.news