logo
23/02
22/02
21/02
20/02
19/02
16/02
2 ...

Михайло Цимбалюк: Потрібно сказати громадянам, на який час держава їх призиває на службу

05-12-2023 09:52521

Михайло Цимбалюк: Потрібно сказати громадянам, на який час держава їх призиває на службу

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк заявив, що потрібно громадянину чи громадянці чітко сказати, що «держава вас призиває на рік чи два, бо війна затягується і нам невідомо, коли вона завершиться».

Про це він сказав в ефірі «Еспресо».

«Потрібно сказати нині всім громадянам та громадянкам України, які підлягають мобілізації, на який час держава їх призиває на службу в ЗСУ чи інші військові формування. Йде дискусія - 16 місяців, 24 місяці чи 36 місяців. І тут ще своє слово не сказали військові»,. – зазначив Цимбалюк.

За словами нардепа, будь-яка демобілізація, наприклад, тих, хто відслужив 2 роки, передбачає заміщення такої самої кількості не просто мобілізованих, а людей, яких потрібно завчасно призвати та якісно навчити.

«Але немає сумніву і дискусії, що потрібно громадянину чи громадянці чітко сказати, що держава вас призиває на рік чи два, бо війна затягується і нам невідомо, коли вона завершиться», – наголосив він.

Як зазначив Цимбалюк, також мова йде про демобілізацію всіх осіб з інвалідністю першої та другої груп, які сьогодні служать, вони практично у штаті, але лікуються: «І їх потрібно демобілізувати, щоб вони продовжили лікування. А також потрібно демобілізувати осіб, які є онкохворими, сьогоднішнє законодавство не дозволяє це зробити».

Leopolis.news