Львівська поетеса Наталія Калиновська бере участь у «Національному тижні читання»

https://leopolis.news/post/97340/lvivska-poetesa-nataliya-kalynovska-bere-uchast-u-nacionalnomu-tyjni-chytannya

05/12/2023

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Зустріч з Наталією Калиновською проведена в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції "Національний тиждень читання", яка триватиме до 10 грудня. Письменниця презентувала свої поетичні книжки  «Душа лікується тобою», «Миті одкровень».

Присутніх Наталія Калиновська приємно порадувала колективною збіркою віршів  «Голос війни», в якій надруковані поетичні твори дітей, що брали участь у заснованому нею Всеукраїнському літературному конкурсі серед учнівської молоді «У римах світлих оживає слово».

У «Голосі війни», зазначила Наталія Калиновська, юні поети з різних куточків України у віршах передають любов до Батьківщини, біль від втрат  і водночас віру в Перемогу ЗСУ над ворогом.

Нагадаємо, що з ініціативи Українського інституту книги 4 грудня розпочалася Всеукраїнська інформаційно-просвітницькаа тематична акція "Національний тиждень читання». Вона проводиться під гаслом «Бути своїми».

До «Національного тижня читання» активно долучаються бібліотеки Львова, Зокрема, у книгозбірні Рх на Городоцькій у межах акції «Бути своїм» запланована зустріч з читачами поетеси Наталії Калиновської й Ігоря Маршалка – головного редактора обласної газети «Життя і праця». Передбачені інші літературні заходи.

Підготував Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news