logo
03/03
2 ...

Фахівці мобільних акушерсько-гінекологічних бригад на Львівщині за місяць обстежили 300 пацієнток

05-12-2023 12:40367

Фахівці мобільних акушерсько-гінекологічних бригад на Львівщині за місяць обстежили 300 пацієнток
Фото: Львівська ОВА

У листопаді медики виїзних мобільних акушерсько-гінекологічних бригад Львівського обласного клінічного перинатального центру здійснили 23 чергові виїзди в різні райони області.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Під час таких виїздів спеціалісти оглянули 339 жінок. Серед них: 25 осіб з інвалідністю, 48 пацієнток отримали скерування до Львівського перинатального центру на проведення мамографії. 

«У межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка відбувається з 25 листопада до 10 грудня, наша мобільна бригада відвідала тимчасовий прихисток для внутрішньо переміщених осіб «Центр підтримки та захисту», яким опікується Благодійний фонд імені Бориса Возницького. Медики здійснили комплексний огляд жінок, які тимчасово проживають у прихистку. Загалом, в листопаді оглянули 35 пацієнток зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Мобільні бригади працювали у Золочівському, Старосамбірському, Яворівському та Львівському районах», - зазначила директор Центру Марія Малачинська.

Основне завдання виїздів медиків - це профілактичні гінекологічні огляди жінок, які проживають у сільській місцевості. Таким чином забезпечується мешканцям сільських районів полегшений доступ до акушерсько-гінекологічної консультативно-діагностичної допомоги. Для всіх пацієнток послуги та всі необхідні витратні матеріали безоплатні.

Проєкт реалізується командою фахівців Львівського перинатального центру за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та координації БФ «Інститут розвитку сім'ї та дитини» і Благодійний фонд «Butterfly».

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news