logo
16/04
15/04
2 ...

Ліквідація Киви: зрадника вбили під час прогулянки

07-12-2023 09:55535

Ліквідація Киви: зрадника вбили під час прогулянки
Фото: ілюстративне

Колишнього народного депутата України від забороненої політичної партії ОПЗЖ та держзрадника Іллю Киву вбили в Московській області під час прогулянки. На його тілі є два кульових поранення, поруч знайшли дві пістолетні гільзи.

Про це повідомив Слідчий комітет росії у Telegram.

«6 грудня Кива гуляв територією парку, що прилягає до котеджного селища, де невідомий зробив у нього кілька пострілів. Від отриманих поранень потерпілий помер на місці...

На тілі загиблого виявлено два кульових вогнепальних поранення», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що слідчі та криміналісти провели огляд місця події, під час якого вилучили змиви, дві пістолетні гільзи, патрон та інші предмети.

Також оглянули автомобіль Киви та готельний номер, у якому він проживав останні місяці.

Повідомляють, що кримінальну справу за фактом убивства і незаконного обігу зброї передали для подальшого розслідування в перше управління з розслідування особливо важливих справ ДСУ СК росії в Московській області. 

Призначені судово-медична, молекулярно-генетична, фізико-хімічна, комплексна молекулярно-генетична та балістична судові експертизи.

Слідком зазначив, що тривають допити свідків, проводяться оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до ліквідації Киви.

Як повідомлялося, колишнього народного депутата України від забороненої політичної партії ОПЗЖ Іллю Киву знайшли мертвим у Підмосков'ї вчора, 6 грудня.

Нагадаємо, у січні 2022 року Кива залишив територію Україну. Після початку повномасштабної війни оселився у Москві, у квітні повідомив про намір просити політичного притулку у росії.

У листопаді 2023 року український суд заочно засудив екснардепа до 14 років у справі про державну зраду.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news