logo
23/02
22/02
21/02
2 ...

У ДПС розповіли, як можна отримати відомості про свої доходи

07-12-2023 13:53337

У ДПС розповіли, як можна отримати відомості про свої доходи
Фото: соцмережі

У Головному управлінні ДПС у Львівській області інформують, що отримати відомості про свої доходи можна за допомогою меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету.

Відповідь на запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору (в електронному вигляді) можна переглянути та завантажити в pdf у режимі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» або у розділі «Запит про суми виплачених доходів» меню «ЕК для громадян».

Алгоритм дій платника податків такий

Необхідно увійти до Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.

При цьому доступ до приватної частини Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням КЕП, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID), за допомогою Дія.Підпис або «хмарного» КЕП.

У меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету обрати розділ «Запит про суми виплачених доходів» та натиснути «Створити».

Вказати період, за який необхідно отримати відомості, натиснути «Зберегти».

Підписати за допомогою КЕП або «хмарного» КЕП, після чого Запит буде автоматично відправлений.

 Отриману відповідь на запит можна переглянути та завантажити в pdf у режимі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» або у розділі «Запит про суми виплачених доходів» меню «ЕК для громадян».  

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news