logo
29/02
28/02
2 ...

Декларації працівників ТЦК та членів ВЛК мають відкрити – Громадська рада при НАЗК

08-12-2023 19:43431

Декларації працівників ТЦК та членів ВЛК мають відкрити – Громадська рада при НАЗК
Фото: ілюстративне

Декларації працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишні військові комісаріати) та членів військово-лікарських комісій будуть відкритими для публічного доступу.

Про це заявила в ефірі «Радіо Свобода» голова Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції Катерина Бутко.  

«Представників ТЦК, а також співробітників ВЛК, їхні декларації будуть відкриті. Це є виняток, і це було те, що також говорилося при ухваленні законопроєкту. Враховуючи всі скандали з моніторингом способу життя, все, що було виявлено представників ТЦК, їх декларації однозначно мають бути відкриті. Це була позиція в тому числі і голови антикорупційного комітету, і багатьох інших», – заявила Бутко. 

За її словами,  декларації військовослужбовців, мобілізованих до лав Збройних сил України, та їхніх сімей залишаються закритими з огляду на безпекову ситуацію. 

«Ми не кажемо про те, що мають бути відкриті абсолютно всі декларації. Всі розуміють, у який час ми живемо, і очевидно, що через безпекові складові частина декларацій має бути закрита, тому що це декларації людей військових, це декларації співробітників розвідки, це декларації людей, в яких члени сім'ї мобілізувалися, пішли воювати. Звичайно, такі декларації мають бути закриті», – додала Катерина Бутко.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news