logo
29/02
2 ...

У Старому Самборі до дітей-сиріт завітав Святий Миколай

08-12-2023 21:07472

У Старому Самборі до дітей-сиріт завітав Святий Миколай

У Старосабірській міській громаді є багаторічна традиція до дня Святого Миколая дарувати подарунки від небесного добродія дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Поза увагою не залишають малечу, в яких війна забрала батька, знищила домівки у Луганській, Донецькій областях, а також одиноких, яким поза сімдесят. Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

У приміщенні місцевого Карітасу діточок після Богослужіння привітали отець-декан УГКЦ Михайло Николин та о. Юрій Бойчук. Сюди з повним міхом гостинців завітав Св. Миколай. Відтак 39 дітей-сиріт отримали подарунки. Крім цього, 86 продуктових наборів одиноким жителям Старосамбірської громади, яким виповнилося 70 і більше років, розвезли по домівках  працівники соціального захисту населення.

Зазначимо, що в 2023 році Святий Миколай у Старосамбірській громаді був особливо щедрим. Він не забув, що дуже важливо, про дітей полеглих Героїв. А таких 14. Окрім традиційних наборів солодощів, для них на подарунки з міського бюджету виділили по тисячі гривень, а за ці кошти презенти для кожного хлопчика чи дівчинки купували згідно з віком та потребою.

Добрими помічниками Святого Миколая були міський голова Ігор Трухим, підприємці Дмитро Жукевич, Ігор Низкогуз, Павло  Гаргай, благодійник Юрій Доскіч та місцевий меценат Володимир Деркач. Добро завжди віддячиться щирістю, добротою.

Підготував Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Фото з відкритих соціальних джерел