logo
23/02
2 ...

У Радехівській ТГ четверо рідних сестер із братом об'єдналися в одній прийомній сім'ї

09-12-2023 15:23517

У Радехівській ТГ четверо рідних сестер із братом об'єдналися в одній прийомній сім'ї
Фото: ілюстративне

У Радехівській територіальній громаді Червоноградського району у функціонуючу прийомну сім’ю влаштували дитину, позбавлену батьківського піклування, яка навчалася та проживала в закладі інституційного догляду.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

У цій прийомній сім’ї, яка створена у вересні 2023 року, вже виховувалося двоє сестер та брат дівчинки, яку довлаштували. Тож влаштування дитини дало можливість об’єднати рідних сестер та брата і від тепер діти проживають разом.

Нагадаємо, прийомна сім'я – сім'я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Загалом в області функціонує 44 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 74 прийомні сім’ї, в яких виховується 136 дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку», – зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

З питань створення дитячого будинку сімейного типу чи прийомної сім’ї, звертайтеся до Служби у справах дітей ЛОВА за телефоном – (032) 235 44 56, або до служб у справах дітей за місцем проживання.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news