Скетчі про здоров’я: українські блогери розповідають про туберкульоз

https://leopolis.news/post/97850/sketchi-pro-zdorovya-ukranski-blogery-rozpovidayut-pro-tuberkuloz

14/12/2023

Скетчі в соцмережах про здоров’я сьогодні популярніші, ніж плакати на стінах у лікарні. Ці відео залучають величезну аудиторію людей, які, переглянувши їх, активніше дбають про себе й людей довкіл. Нові тренди допомагають ефективніше розповісти й про туберкульоз, який в інфополі часто зображають стигматизовано. А це, як показує практика ТСЛ, лише відштовхує людей проходити медичні огляди. Мовляв, туберкульоз — це точно не про мене. Та туберкульоз може отримати кожен чи кожна, тож дбати про себе важливо вже сьогодні.  

Саме про це розповідають у скетчах блогер Марк Куцевалов та блогерка Саша Шабаліна. Марк навіть опанував прийоми карате, аби показати, як давати відсіч хворобі. Та найбільше блогер радить не битись з туберкульозом голіруч, а спочатку обстежитись у сімейного лікаря чи лікарки й, за потреби, лікуватись. Скетч з Марком можна переглянутись ось тут.

Натомість Саша Шабаліна перевтілилась у вчительку та медсестру і показала, як не потрібно реагувати на людей, що мають туберкульоз. Бо це така ж хвороба як, скажімо, гастрит, яку теж можна вилікувати й жити повноцінне життя. Скетч Саші чекає на ваші реакції ось тут.

Короткі відео про здоров’я дуже сподобались людям в інстаграм, які не шкодували лайків і коментарів. Дописувачі й дописувачки Марка й Саші дякували за нову та просту подачу теми про туберкульоз і просили нових відео про те, як подбати про своє здоров’я.

Громадська спілка «Твій сімейний лікар» невдовзі залучить до своїх проєктів ще більше відомих людей, які охоче розповідатимуть про здоров’я у соціальних мережах. Інформування про медицину потребує нових підходів. ТСЛ розуміє цю необхідність. Ще більше корисних матеріалів від громадської спілки «Твій сімейний лікар» читайте у фейсбуці, інстаграмі, вайбері та дивіться у ютубі.

Leopolis.news