Про це повідомив міністр оборони Денис Шмигаль.
«З 1 вересня усі працівники ТЦК та СП зобовʼязані носити бодікамери та здійснювати відеофіксацію під час перевірки документів або вручення повісток. У разі порушення правил фіксації передбачена дисциплінарна відповідальність», – повідомив Шмигаль.
За його словами, цей крок має забезпечити прозорість і законність роботи груп оповіщення, а також захистити права як військовозобовʼязаних, так і самих працівників ТЦК.
Він зазначив, що наразі забезпеченість бодікамерами становить близько 85%. Триває робота із закупівлі додаткових засобів.
Leopolis.news