08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Президент Польщі вдруге підхопив «ковід»

    Джерело: prezydent.pl

    Президент Польщі Анджей Дуда інфікований коронавірусом і перебуває на самоізоляції.

    Про це повідомив очільник Кабінету президента Польщі Павел Шрот.

    «У зв’язку з випадками захворювання у Канцелярії президента та в його оточенні, президент Анджей Дуда провів тест на наявність COVID-19, який дав позитивний результат. Президент почувається добре, не має важких симптомів і знаходиться під постійним медичним доглядом», – написав Павел Шрот у Твіттері.

    Як відомо, Анджей Дуда отримав дві дози вакцини проти COVID-19 – у квітні та червні минулого року, а 17 грудня 2021 року – третю, бустерну дозу вакцини. 

    Вперше Анджей Дуда підхопив «ковід» у жовтні минулого року. 

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Житомирі горіла будівля єпархіального управління УПЦ МП (ФОТО, ВІДЕО)
      Наступна публікація
      Воєнні розвідки України та Туреччини домовились про поглиблення співпраці