На українсько-польському кордоні прикордонники Мостиського загону виявили 2 одиниці зброї та 19 набоїв.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Вчора, 11 березня, в пункті пропуску «Краковець» під час поглибленого огляду автомобіля марки «Land Rover», спільною оглядовою групою було виявлено травматичний пістолет «Вій» калібру 9 мм та набої до нього. Жодних дозвільних документів на перевезення зброї через кордон 52 – річний львів’янин не мав, про що прикордонники проінформували працівників Нацполіції.

Ще один українець, що прямував до Польщі, прихопив з собою ніж. Зброю виявили правоохоронці під час огляду його автомобіля в пункті пропуску «Шегині». З метою проведення експертної оцінки ніж вилучено представниками Нацполіції.

Leopolis.news