08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    рф кинула на захоплення Луганщини 25 БТГ – Гайдай (ВІДЕО)

    Джерело: Getty Images

    На Луганщину росія виставила 25 батальйонно-тактичних груп, у кожній з яких до 500 осіб.

     

    Про це повідомив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

    «От і порахуйте, яка кількість солдат кинута в нас тут для того, щоб обрізати область або захопити місто Сєвєродонецьк», – сказав Гайдай.

    За його словами, загарбники цілодобово обстрілюють місто з «усього, що тільки є». 

    «І авіаудари, наносять удари по Азоту, там де цивільні в бомбохсховищі. Всі житлові будинки розстрілюються. Я вже казав, що вони просто виїжджають на танках і прямою наводкою відстрілюють всі снаряди, які є, по найближчому 9- чи 5-поверховому будинку», – додав очільник Луганщини.

    Гайдай повідомив, що в Тошківці ЗСУ тримають лінію оборони, вигнавши звідси окупантів.

    Інфраструктура Cєвєродонецька зруйнована на 90 %. У місті залишаються до 13 тисяч осіб.

     

    Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news

     

     

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      «Укроборонпром» виставив на аукціон ручку Президента США для підтримки 47-ого батальйону
      Наступна публікація
      ЗСУ звільнили уже 24 населені пункти на Харківщині – Залужний