15.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Російські окупанти знову обстрілюють Харків: є загиблі та поранені

    Джерело: ілюстративне, Укрінформ

    Російські загарбники  продовжують обстрілювати територію України. 

    Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов повідомив про черговий обстріл обласного центру. 

    «Окупанти знову обстрілюють обласний центр. За попередньою інформацією, внаслідок обстрілів  7 осіб постраждали. На жаль, 4 загиблих. Інформація уточнюється.  Не покидайте місць убезпечення!», – повідомив Олег Синєгубов.

    Додамо, що минулої доби на Харківщині зазнала обстрілів окупантів Балаклія (Ізюмський район) – вісім людей поранено, серед них одна дитина, дві людини загинули. Також обстріляли Циркуни та Слобожанське, Чугуївського району – двоє людей поранені. 

    Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Прем’єр Фінляндії відвідала Україну (ФОТО)
      Наступна публікація
      Російські загарбники можуть спробувати у майбутньому атакувати Київ та Чернігів – МВС