06.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    росія атакувала Полтавщину та Сумщину: пошкоджено інфраструктуру, затримуються потяги до Львова

    Вночі російські окупанти масовано атакували Полтавщину та Сумщину, постраждала залізнична інфраструктура та енергетичні об’єкти. У Полтаві уражені локомотивне депо, рухомий склад поїздів.

    Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

    «У Полтаві уражені локомотивне депо, дистанція енергопостачання, тягові підстанції. Пошкоджено адміністративні та складські приміщення, рухомий склад. Виникли пожежі, які ліквідовані рятувальниками. На щастя, без постраждалих», – повідомив він.

    Через атаку тимчасово затримувались поїзди Харків–Львів, Львів–Харків, Краматорськ–Львів – зараз усі у русі.

    «Унаслідок влучань пошкоджено енергетичний об’єкт — без світла залишалися понад тисяча домогосподарств у Полтаві та навколишніх населених пунктах.

    Схожа ситуація у Сумах – зафіксовані пошкодження житлових будинків і знеструмлення частини міста», – повідомив Кулеба.

    Він додав, що попри атаку залізничний рух стабілізовано, критична інфраструктура поступово повертається до роботи.

    На думку Кулеби, ворог хоче зірвати опалювальний сезон і паралізувати роботу Укрзалізниці.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Сьогодні Львів попрощається з воїнами Андрієм Коцабою та Михайлом Волосянським
      Наступна публікація
      Під час пожежі у Дрогобичі важкі опіки отримав чоловік