Цієї ночі російські терористи вкотре обстріляли Херсон. Зафіксовано влучання у житловий будинок, загинула жінка, є постраждалі.
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
«Близько 00:50 окупанти обстріляли житловий будинок. У 8 мешканців діагностували ситуаційно-невротичну реакцію. До лікарні шпиталізували одну маломобільну особу.
Під час гасіння пожежі, спричиненої ворожим ударом, постраждали двоє рятувальників. Їх доставили до медзакладу із загальним перегріванням тіла», – розповів Прокудін.
За його словами впродовж ночі росіяни продовжували обстріли.
«Внаслідок влучання артснаряда в оселю загинула 59-річна жінка, у 60-річного чоловіка – контузія. Близько 03:15 армія рф знову атакувала будинок. Поранено 93-річну жінку. З мінно-вибуховою травмою та контузією її шпиталізували», – зазначив очільник Херсонської ОВА.
Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news