08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Садовий учетверте йде на міського голову, хоч обіцяв цього не робити (ВІДЕО)

    Міський голова Львова Андрій Садовий, хоч неодноразово запевняв, що це його остання каденція, сьогодні заявив про намір знову балотуватись на керівника міста.

    Про це він оголосив у свій 52-ий день народження.  

    У сьогоднішньому відео він зазначив, що ще потрібно і сміттєпереробний завод збудувати, і вулицю Бандери треба поремонтувати, і вул. Суботівську продовжити до Рясне-2 та й ще багато, за його словами невирішених проблем у міста залишилось.

    Зазначимо, що перед останніми президентськими виборами Андрій Садовий неодноразово говорив, що не балотуватиметься знову на посаду міського голови Львова. Ось одне з відео (слухати з 8 хв.):

    Садовий обіймає посаду міського голови Львова з 2006 року. Зараз це його третя каденція.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Білоруска записала відео, в якому закликала світ допомогти
      Наступна публікація
      ЄС не визнає результати виборів у Білорусі та вводить санкції