Міський голова Львова Андрій Садовий, хоч неодноразово запевняв, що це його остання каденція, сьогодні заявив про намір знову балотуватись на керівника міста.
Про це він оголосив у свій 52-ий день народження.
У сьогоднішньому відео він зазначив, що ще потрібно і сміттєпереробний завод збудувати, і вулицю Бандери треба поремонтувати, і вул. Суботівську продовжити до Рясне-2 та й ще багато, за його словами невирішених проблем у міста залишилось.
Зазначимо, що перед останніми президентськими виборами Андрій Садовий неодноразово говорив, що не балотуватиметься знову на посаду міського голови Львова. Ось одне з відео (слухати з 8 хв.):
Садовий обіймає посаду міського голови Львова з 2006 року. Зараз це його третя каденція.
Leopolis.news