Учора, 3 січня, о 12:57 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Стрий на вул. Дрогобицька.
Пожежа виникла в моторному відсіку дорожнього катка, який знаходився на платформі вантажного сідлового тягача «MAN». До місця події виїхали рятувальники 8-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Стрий.
На момент прибуття вогнеборців до місця виклику з моторного відсіку катка вибивалось полум’я. О 13:07 вогнеборці локалізували пожежу, та о 13:09 повністю ліквідували. Внаслідок пожежі вогонь знищив лобове та дверне скло, пошкодив моторний відсік на площі 2 кв.м.

До ліквідації пожежі залучили 7 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Обставини події та причина виникнення пожежі встановлюються.
Leopolis.news