На Великдень та в Поливаний понеділок Шевченківський гай у Львові відвідало близько 14 тисяч людей.
Про це повідомив директор Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького Михайло Закопець, інформує пресслужба Львівської міської ради.
«Гучних святкувань не було. Відвідувачі водили традиційні гаївки, знайомилися з давніми традиціями. А вчора, в Поливаний понеділок, дітлахи також трішки пообливалися.
Впродовж цих днів Гай, окрім львів’ян, відвідали мешканці з багатьох куточків України, зокрема з тимчасово окупованих територій. Були військові з сім’ями, родини загиблих захисників», – розповів Михайло Закопець.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості збереження українських традицій.
«Вже третій рік Львів не гуде Великоднем. Але гаївки, поливання та обмін різними традиціями залишається у Шевченківському Гаю. Наші діти мають не забувати і продовжувати наші українські традиції. Культура нації, яку ніколи не зможе знищити ворог. Дякую! Христос Воскрес!», – написав Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, понад 10 тис. людей відвідало Шевченківський гай на Великдень. Це найбільша кількість відвідувачів, яку фіксували у музеї.




Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news