Україна повернула ще одинадцятьох дітей з Херсонської області, які перебували у тимчасовій окупації.
Про це повідомив керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
«На підконтрольну Україні територію повернули дві дівчинки-сироти 10-ти та 13-ти років. А також дев’ять дітей, які мають батьків або одного з них. Це – 5 дівчаток та 4 хлопчики, віком від 1 до 16 років.
Це стало можливим завдяки благодійній організації Save Ukraine, органам опіки та піклування, а також службі у справах дітей області та батьків дітей», – розповів він.
Як зазначив Прокудін, нині діти – у безпечному місці, де отримують необхідну медичну та психологічну допомогу.
З початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалось повернути 78 дітей із Херсонської області.
Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news