17.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    «Сільпо» домовилось про поставки 200 тонн солі

    Джерело: Українська правда

    Мережа супермаркетів «Сільпо» домовилась про поставки солі з виробниками в Україні та за кордоном.

     

    Про це пише «НВ Бізнес» з посиланням на заяву Fozzy Group, куди входить мережа.

    «Нам, як і всім українцям, болить через те, що підприємство «Артемсіль» зараз призупинило роботу через бойові дії у Донецькій області. Поки на нашій землі йдуть бої з російськими окупантами, ми домовилися про поставки солі з виробниками в Україні та за кордоном.

    У квітні ми почали співпрацювати з одним з найстаріших підприємств у Європі – Дрогобицькою солеварнею у Львівській області. У травні ми знайшли нових постачальників у Польщі, Румунії та Туреччині», – розповіли в компанії.

    Експерт розповів, чи зможе Дрогобич забезпечити країну сіллю

     

    У Fozzy Group додали, що перші партії Куявської солі з Польщі вже надійшли до України.

    За словами компанії, сіль з Румунії і Туреччини надійде на початку та в середині червня.

    Крім цього, «Сільпо» продовжує постачати сіль ТМ Sosalt з Італії.

    Як відомо, ДП «Артемсіль» (найбільше в Європі підприємство з солевидобутку) через бойові дії зупинило роботу в квітні. Тоді ж вивезли запас готової продукції.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На Донецькому напрямку ворог нарощує авіаційну підтримку та перегруповує війська – Генштаб
      Наступна публікація
      Продовжено прийом робіт на онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»