08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Славське сміттєзвалище хочуть рекультивувати за понад 50 млн грн

    Славська селищна рада Стрийського району Львівської області оголосила тендер на послуги з реконструкції сміттєзвалища.

    Оголошення про це зʼявилося на офіційному майданчику публічних закупівель.

    Очікувана вартість предмета закупівлі становить 50 млн 884 тис. грн. За ці гроші планують оплатити послуги з реконструкції (рекультивації). А саме реконструкції Славського міського полігону для твердих побутових відходів.

    Переможець тендера має виконати роботи до кінця 2025 року.

    Остання зміна у тендерній документації відбулася 16 січня. Прийом пропозицій триває до 20 січня 2024 року. 

    Маркіян Вачков, для Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Від початку епідсезону на Львівщині зафіксували майже 6 тисяч випадків COVID-19
      Наступна публікація
      Протягом доби відбулось 114 бойових зіткнень – Генштаб