Вчора, 7 грудня, близько 12:45 в одній з квартир п’ятиповерхового будинку по вул. Коновальця, 25а отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 особи.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.
Потерпілих у стані середнього ступеня важкості, з діагнозом «токсична дія вуглецю», госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні.
Квартира обладнана ПГ-4 та газовим котлом. До з’ясування обставин події, у квартирі тимчасово відключено подачу газу.
Обставини події встановлюються.
Leopolis.news