14.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Троє людей отруїлись чадним газом у Львові

    Вчора, 7 грудня, близько 12:45 в одній з квартир п’ятиповерхового будинку по вул. Коновальця, 25а отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 особи.

    Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

    Потерпілих у стані середнього ступеня важкості, з діагнозом «токсична дія вуглецю», госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні.

    Квартира обладнана ПГ-4 та газовим котлом. До з’ясування обставин події, у квартирі тимчасово відключено подачу газу.

    Обставини події встановлюються.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У лікарнях Львівщини лікують 1569 хворих на коронавірус
      Наступна публікація
      НБУ зміцнив гривню