25.04.2025

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У 8-й лікарні вирішили відремонтувати зовнішні електромережі за 7,8 млн грн

    Фото: ЛМР

    Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» оголосило тендер на капітальний ремонт зовнішніх електричних мереж КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова» на вул. Навроцького, 23. Оголошення про це з’явилося на офіційному майданчику публічних закупівель. 

    Очікувана вартість предмета закупівлі становить 7 млн 778 тис 58 грн. За ці гроші планують виконати капітальний ремонт електромереж, а саме: замінити проводку, змонтувати трансформатори, лічильники, заземлення тощо.

    Остання зміна у тендерній документації відбулася 12 серпня. Прийом пропозицій триває до 13:00 год 25 серпня 2022 року. Роботи із реконструкції електромереж переможець тендеру має виконати до 1 грудня 2022 року з гарантією на 10 років.

    Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Псевдореферендуми чи валізи без ручки? | Блог Олександра Ганущина
      Наступна публікація
      Асоціація футболу Золочівщини передала для ЗСУ позашляховик