Учора вночі в смт. Брюховичі жінка вкрала із міської клумби кілька декоративних кущів.
Як видно з камер спостереження, жінка приїхала до місця крадіжки на автомобілі.
Мешканець Брюхович Микола Собко, який оприлюднив відео у Facebook, запевнив, що до кінця дня повідомить номер автомобіля та ім’я його власниці.
Депутат Львівської облради Іван Собко додав, що покаже це відео під час сесії обласної ради.
Leopolis.news