Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
«У літку минулого року ми провели роботи з облаштування безбар’єрного простору на зупинці на пл. Соборній. Зокрема посадкову платформу підняли до рівня першої сходинки трамваїв та влаштували тактильні смуги. Тож ця зупинка стала зручнішою і доступною для усіх пасажирів. Ці роботи виконувалися за кошти нашої районної адміністрації.
Натомість за кошти інвестора вчора розпочали монтаж павільйону очікування на цій зупинці. Сьогодні до кінця дня роботи плануємо завершити. Вчора змонтували основний каркас і дах павільйону, а сьогодні проведуть монтаж боковинок і встановлять скло. Довжина павільйону 7,6 м», – розповіли у Галицькій районній адміністрації.
Додамо, минулого року у Львівській громаді з урахуванням вимог доступності облаштували ще 12 зупинок громадського транспорту: на вул. Зеленій біля АС-5, на вул. Медової Печери 45 та 67, на вул. Стрийській біля Національної академії сухопутних військ, на вул. Виговського, 32 біля поліклініки, на вул. Шевченка, 113, на вул. Брюховицькій, 189 (Рясне-1), на вул. Шевченка – Ковча, на вул. Г. Хоткевича, на вул. Левандівській (вул. Ливарній, у напрямі від вул. Шевченка), на вул. Героїв УПА (вул. М.Сар’яна), та на вул. Івасюка у Винниках біля госпіталю. Ще тривають роботи на зупинці на просп. Чорновола, 39-41.
Крім того, на ще 5 зупинках облаштували інклюзивні посадкові майданчики. Це зупинки на вул. Левандівській (вул. Ливарній, у напрямі до вул. Шевченка), вул. Чукаріна біля школи, на вул. Віри Надії Любові, на вул. Миколайчука, 28 та на вул. Миколайчука – Щурата.
Нагадаємо, як пояснювала заступниця міського голови з питань доступності Ірина Маруняк, доступними вважають зупинки, які відповідають певним критеріям. Це належна висота бордюру, якість покриття, відстань від бордюру до транспортного засобу, ширина та довжина зупинки, можливість громадського транспорту під’їхати до посадкового майданчика, наявність тактильної плитки, павільйону та пішохідного переходу поруч. Зупинки, де хоча б один з вказаних показників не відповідає нормам, вважаються частково доступними.
Додамо, загалом на сьогодні доступними або частково доступними для маломобільних груп населення є майже 75% зупинок у Львівській МТГ.
Leopolis.news