Про це повідомив голова Дніпропетровської обладміністрації Олександр Ганжа.
Він повідомив, що внаслідок нічної атаки російської атаки 16 людей загинули, 42 дістали поранення.
Серед поранених 4 дітей. Троє з них у лікарні, як і 21 дорослий. Медики надають усім необхідну медичну допомогу.
Згідно з розпорядженням мера Дніпра 3 червня у місті буде днем жалоби.
Унаслідок ворожої атаки на Дніпропетровську область цієї ночі загинули щонайменше 12 людей, серед них – дитина, ще 37 осіб отримали поранення.
Згодом у Дніпрі зросла кількість жертв нічного удару.
При цьому росіяни продовжують атакувати місто і вдень у вівторок.
Leopolis.news