08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Дрогобичі авто влетіло у будинок: травмований дворічний хлопчик

    Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 червня, близько 18.20, на вулиці 22 січня у Дрогобичі.

    Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

    Як попередньо встановили правоохоронці, водійка автомобіля Chevrolet Captiva, 27-річна мешканка одного з сіл Дрогобицького району, не впоралася з керуванням, виїхала за межі проїзної частини та в’їхала в житловий будинок.

    Внаслідок ДТП пасажир автомобіля, дворічний житель Дрогобицького району, отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні.

    За фактом слідчі Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

    Правоохоронці встановлюють обставини події.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Чи можуть школярам в Україні заборонити смартфони: пояснення освітнього омбудсмена
      Наступна публікація
      В Унівській Лаврі вперше відзначили День мисливства (ФОТО)