16.08.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Назад Надрукувати

    У Генштабі спростували заяви рф про начебто удар по автобусу з дітьми на Брянщині 

    https://leopolis.news/u-genshtabi-sprostuvaly-zayavy-rf-pro-nachebto-udar-po-avtobusu-z-ditmy-na-bryanshhyni/

    Заяви представників російської федерації про нібито ураження безпілотником Збройних Сил України автобуса з дитячою футбольною командою в Брянській області не відповідають дійсності.

    Про це офіційно повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

    «Наголошуємо, що в зазначений період Сили оборони України не застосовували безпілотні літальні апарати по цілях на території Брянської області», – зазначено в дописі.

    У Генштабі додали, що розцінюють такі повідомлення як чергову інформаційну провокацію кремля. І наголосили, що рф, не маючи можливості досягти заявлених цілей на полі бою та зазнаючи значних втрат, усе частіше вдається до інформаційних маніпуляцій і фабрикації звинувачень проти України. 

    При цьому саме росія систематично порушує норми міжнародного гуманітарного права, завдаючи ударів по українських містах, житлових кварталах, лікарнях, школах та інших цивільних об’єктах, – наголосили в Генштабі, нагадавши, що внаслідок останніх ракетних ударів по території України, зокрема по Києву, загинули десятки мирних мешканців, серед яких є діти.

    «Збройні Сили України завдають ураження виключно законних військових цілях і не ведуть бойових дій проти цивільного населення», – зазначили в Генштабі.

    Сьогодні російські пропагандистські медіа та офіційні відомства заявили, нібито в Брянській області український БПЛА атакував автобус із дитячою футбольною командою з білорусі, яка їхала на відпочинок до Геленджика. 

    Leopolis.news