26 червня о 13:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на автодорозі Львів-Тернопіль поблизу с. Підберізці Львівського району у легковому автомобілі «BMW 518».
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Львівській області.
До місця виклику виїхали рятувальники 61-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Винники.

На момент прибуття вогнеборців до місця події, автомобіль був повністю охоплений вогнем. Власники намагались самостійно ліквідувати займання за допомогою вогнегасників. Та ліквідувати пожежу вдалось рятувальникам.

О 13:42 пожежу локалізовано та о 13:47 ліквідовано.
Вогнем знищено автомобіль.
Внаслідок займання ніхто не постраждав.
Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news