23 травня о 22:48 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на вул. Самбірській у м. Львові.
Як повідомили в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, пожежа виникла в цегляному двоповерховому житловому будинку. До ліквідації пожежі залучили 8 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки.
Через сильне задимлення що виникло внаслідок пожежі, рятувальникам довелося працювати у спеціальних апаратах захисту органів дихання та зору. О 23:14 пожежу повністю ліквідували. Внаслідок пожежі вогонь знищив речі домашнього вжитку на площі 10 кв. м та пошкодив вікно на площі 0,5 кв. м.
Обставини події встановлюють.
Leopolis.news