Подія сталася 4 червня близько 02:15 у квартирі житлового будинку на вулиці Кубійовича, 23.
За попередньою інформацією, дитина отруїлася, ймовірно, чадним газом. Малолітнього пацієнта у стані середнього ступеня важкості госпіталізували до дитячої лікарні Святого Миколая у Львові.
На місце події прибули працівники газової служби, які тимчасово припинили подачу газу до будинку. Причини та обставини інциденту встановлюють фахівці.
У департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОВА закликають мешканців дотримуватися правил безпеки під час користування газовими приладами та регулярно перевіряти справність вентиляційних і димових каналів, адже чадний газ є надзвичайно небезпечним і не має запаху чи кольору.
Leopolis.news