10.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Львові двоє п’яних чоловіків напали на контролера

    Джерело: ілюстративне

    Сьогодні, 25 грудня, на просп. Чорновола двоє осіб у стані алкогольного сп’яніння напали на контролера ЛКП “Львівавтодор”, який виконував свою роботу.

    Як інформує пресслужба ЛМР, зловмисники вирвали відеореєстратор з куртки контролера, а також нанесли йому тілесні ушкодження. На місце викликали правоохоронців.

    «Контролер вивів з автобуса №53 безквиткового пасажира. Це побачили двоє осіб, віком 35-40 років, в стані алкогольного сп’яніння. Вони вирвали контролеру відеореєстратор з куртки та почали бігти. Контролер одного наздогнав, тоді другий повернувся, кинув камеру на землю та обидва почали бити контролера. У нього забій губи та легкі тілесні ушкодження», – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

    Відтак на місце викликали поліцію, яка з’ясовує обставини події.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На фронті сьогодні уже відбулося майже 130 боєзіткнень
      Наступна публікація
      Патрульні Львова виявили водія у наркотичному спʼянінні з наркотиками у рюкзаку