П’ятьох медиків Львівської обласної клінічної лікарні госпіталізували з підозрою на коронавірус.
Про це повідомили у Львівській обласній клінічній лікарні.
Як зазначили у лікарні, при поступленні до відділення одному з пацієнтів був проведений швидкий тест, який був негативний.
«Було проведене оперативне втручання і лікування в палаті інтенсивної терапії. Згодом було підтверджено позитивний результат за допомогою ПЛР. На жаль, отримали і позитивний результат ПЛР дослідження на COVID19 в одного з лікарів. Решта медперсоналу, які теж були у контакті з хворим очікують результатів ПЛР. У відділенні кардіохірургії та інтенсивної терапії N2 запроваджений вахтовий метод надання допомоги. Лікарня приймає пацієнтів в ургентному порядку», – зазначили у медзакладі.
Станом на сьогодні, 5 медиків обласної клінічної лікарні госпіталізовано в обласну інфекційну лікарню.
Нагадаємо, 5 травня у Львові та у Львівській області лабораторно підтвердили 514 випадків захворювання на Covid-19. 16 людей померли, 106 пацієнтів одужали.
Leopolis.news