Про це повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Про перший випадок, який стався в квартирі будинку на вулиці Марка Вовчка, 16, повідомили близько 00:39. Там отруїлися, ймовірно, чадним газом двоє неповнолітніх – 2008 і 2011 року народження. Обох госпіталізували до лікарні Святого Миколая, їхній стан і ступінь важкості встановлюють.
2 січня близько 03:20 надійшло повідомлення про схожу подію в квартирі будинку на вулиці Гашека, 20. Там отруїлися, ймовірно, чадним газом двоє людей – 1999 і 2006 року народження. Їх ушпиталили до Львівської обласної клінічної лікарні.
Працівники АТ «Львівгаз» припинили подачу газу до квартир, щоб визначити причину отруєння. Обставини події встановлюють.
Leopolis.news