07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Львові отруїлися чадним газом 4 людини, з них двоє – підлітки

    Уночі 2 січня у Львові зафіксували два випадки отруєння чадним газом.

    Про це повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

    Про перший випадок, який стався в квартирі будинку на вулиці Марка Вовчка, 16, повідомили близько 00:39. Там отруїлися, ймовірно, чадним газом двоє неповнолітніх – 2008 і 2011 року народження. Обох госпіталізували до лікарні Святого Миколая, їхній стан і ступінь важкості встановлюють.

    2 січня близько 03:20 надійшло повідомлення про схожу подію в квартирі будинку на вулиці Гашека, 20. Там отруїлися, ймовірно, чадним газом двоє людей – 1999 і 2006 року народження. Їх ушпиталили до Львівської обласної клінічної лікарні.

    Працівники АТ «Львівгаз» припинили подачу газу до квартир, щоб визначити причину отруєння. Обставини події встановлюють.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Львівщина побила понад два десятки температурних рекордів: підсумки 2025 року від синоптиків
      Наступна публікація
      Впровадження євростандартів відкриває нові можливості для бізнесу – ДП «Львівстандартметрологія»