12.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Львові перше щеплення від COVID-19 отримали 930 медиків

    Два тижні у Львові вакцинують медичних працівників від коронавірусу. За цей час перше щеплення отримали 930 фахівців міських та обласних медичних закладів.

    Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

    Так, перше щеплення (а їх має бути два) отримали медичні працівники: обласної інфекційної лікарні; 8-ї міської клінічної лікарні; регіонального центру легеневого здоров’я; міської клінічної лікарні швидкої допомоги й обласного центру екстреної медичної допомоги; обласного лабораторного центру та лабораторій, які проводять аналізи на COVID; обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит»; військово-медичного клінічного центру Західного регіону; міського пологового клінічного будинку № 1 та обласної клінічної лікарні; 5-ї міської клінічної лікарні; лікарні «Госпіс»; Центру громадського здоров’я; обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи; клінічна лікарня Львівської залізниці; шпиталь імені Митрополита Шептицького.

    Окрім мобільної бригади 2-ї міської поліклініки, щеплення робить ще й мобільна бригада 4-ї міської поліклініки, яка пройшла навчання щодо роботи з цією вакциною. Навчання для мобільних бригад провели фахівці на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, тож з понеділка до вакцинації планують залучити ще три мобільні бригади міста.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Зеленський узаконив посилення відповідальності за п’яне водіння
      Наступна публікація
      У Мінекономіки обговорили розблокування великої приватизації