Сьогодні, 8 грудня, стало відомо про те, що відійшов у вічність протопресвітер Личаківського деканату УГКЦ, сотрудник парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у Львові, о. д-р Андрій Дикий. Громада міста висловлює співчуття парафіянам та рідним священнослужителя.
Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
«Сумуємо громадою міста. Отець Андрій був прикладом доброго душпастиря. Світла пам’ять про нього назавжди буде у серцях тих, хто мав честь з ним співпрацювати і трудитися. Отець був справжнім духовним наставником для вірян, а також гуртував священників Личаківського деканату на дорозі служіння», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Деталі прощання та похорону будуть повідомлені згодом.
Leopolis.news