08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Львові посадили на 11 років 43-річного чоловіка за вбивство жінки

    Джерело: Львівська обласна прокуратура

    За публічного обвинувачення прокурорів Франківської окружної прокуратури міста Львова суд визнав 43-річного чоловіка винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). Його засуджено до 11 років позбавлення волі.

    Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

    Прокурори у суді довели, що у вересні 2020 року в одному із провулків Львова засуджений задушив місцеву мешканку.

    Чоловік познайомився із потерпілою того ж дня. Одразу після знайомства вони купили в магазині горілку, яку пішли розпивати у провулок.

    Під час розпивання алкоголю, між новими знайомими виник конфлікт, у ході якого обвинувачений зняв шнурівку, якою були підв’язані його штани, та задушив нею жінку.

    До вироку суду засуджений перебуватиме під вартою.

    Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Львівські податківці розповіли про порядок ліквідації юридичної особи як СГД
      Наступна публікація
      32-річного мешканця Стрия викрили на розповсюдженні наркотиків та психотропів