13 червня, напередодні Всесвітнього дня донора, у Львівському обласному центрі служби крові відбудеться акція «Безпечна кров для всіх!»
Про це повідомляє організація «ДонорUA», яка організовує подію.
«У цей день ми запрошуємо усіх об’єднатись, щоб підвищити обізнаність про необхідність регулярної здачі для того, щоб забезпечити всім, хто потребує безпечної крові та компонентів, гарантовану якість», – зазначають організатори події.
Розпочнеться акція о 9:00 у Львівському обласному центрі служби крові, що на вул. Пекарській, 65. Для участі потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням.
Leopolis.news