На сесії Львівської міської ради депутати проголосували за Програму підвищення соціальної захищеності бездомних осіб та подолання проявів безпритульності у Львівській громаді.
Програма розрахована на 2025–2027 роки й передбачає системну підтримку людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, повідомляє інформаційний портал депутатів ЛМР.
Нова Програма передбачає:
- розбудову мережі підтримки: тимчасове житло, харчування, одяг, меддопомога
- ресоціалізацію – психологічну підтримка, соціальне навчання, трудову адаптацію
- партнерство з громадськими, благодійними та релігійними організаціями
- закупівлю соціальних послуг у недержавного сектору (через механізм соціального замовлення)
- роботу з громадою, медіа й бізнесом для подолання стереотипів і формування емпатії
«Програма об’єднує ресурси міста, громадських організацій та волонтерів, щоб не лише допомогти людям вижити, а й повернутися до повноцінного життя. Це важливий крок до соціальної справедливості та турботи про кожного», – прокоментував голова комісії охорони здоров’я Валерій Веремчук.
Leopolis.news